STATSCORE teams

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zostać skautem STATSCORE

Czy marzyło Ci się nie tylko śledzić sportowe wydarzenia, ale stać się częścią tego wspaniałego świata? STATSCORE może zaoferować Ci taką możliwość. Wystarczy, że zaaplikujesz na stanowisko skauta, a być może rozpoczniesz przygodę swojego życia. No tak – jeszcze jedna kwestia: na początku nieźle Cię przeegzaminujemy. Nie ma lekko. A o wszystkim, co musisz wiedzieć, zanim do tego dojdzie, przeczytasz poniżej.

CZYM ZAJMUJĄ SIĘ SKAUCI W STATSCORE?

Głównie siedzeniem na kanapie, popijaniem koli i oglądaniem meczów. To, oczywiście, w czasie wolnym. A kiedy przychodzi do godzin służbowych, zajmują się prowadzeniem na żywo relacji statystycznych z wydarzeń sportowych. Czy to śledząc je na ekranie, czy pracując w halach i na stadionach. Każdy skaut ma dostęp do naszego specjalnego panelu: SportsAdmin, który można obsługiwać online przy użyciu komputera.

Najważniejszym zadaniem skauta jest szybkie rejestrowanie kluczowych wydarzeń zawodów zgodnie z zasadami i definicjami STATSCORE. Pozwala nam to na wygenerowanie statystyk, którymi zasilamy nasze superszybkie SportsAPI, widgety i minisite’y. Wszystkie wydarzenia są reprezentowane w panelu za pomocą czytelnych ikon, co ułatwia ich wybieranie.

Podsumowując – każde Twoje kliknięcie dołączy do milionów kliknięć innych skautów STATSCORE, tworząc największe centrum danych sportowych na świecie (the Biggest Sports Data Center). Grubo!

CO UCZYNI CIĘ IDEALNYM KANDYDATEM/KANDYDATKĄ?

Najlepiej, jeśli jesteś ekspertem od jednej lub kilku dyscyplin i mieszkasz w pobliżu jednej z miejscowości, dla których prowadzimy poszukiwania współpracownika. Musisz też porozumiewać się po angielsku w sposób komunikatywny i wiedzieć, gdzie znaleźć kluczowe informacje o sporcie w Internecie. Może Ci się to przyda, kiedy trzeba będzie szybko odnaleźć informację o składach itd.

JAK WYGLĄDA DZIENNA PRACA?

Najpierw musisz zadeklarować nam, kiedy możesz pracować. Następnie otrzymasz przydział meczów do relacjonowania na żywo.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

Najpierw poprosimy Cię o stoczenie nierównej walki z dwoma smokami, a potem o danie łupnia Czarnemu Rycerzowi, który zadręcza nas, śpiewając kiepskie piosenki o miłości pod oknem naszej twierdzy. Tak – to kolejny czerstwy żart. Potrafimy dostarczać najlepsze statystyki sportowe na świecie, ale za to sypiemy samymi sucharami.

Proces rekrutacyjny odbywa się online i wygląda z grubsza tak:

– wypełniasz formularz na naszej stronie,

– jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą, prosząc o popisanie karty informacyjnej i umowy o zachowaniu poufności,

– następnie wyślemy Ci materiały edukacyjne, z którymi musisz się uważnie zapoznać.

– potem przyjdzie kolej na egzamin,

– jeśli go zaliczysz, przejdziesz test na wydarzeniu na żywo,

– w przypadku powodzenia, zaoferujemy Ci umowę i będziesz o krok od rozpoczęcia pracy na najfajniejszym stanowisku na świecie,

– teraz wystarczy tylko podpisać umowę, zeskanować ją i odesłać do nas

– witaj w klubie [fanfary]

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINU?

Wszystko, czego oczekujemy, jest dokładnie opisane w wysyłanych przez nas materiałach. Musisz się z nimi naprawdę dobrze zapoznać, a następnie poćwiczyć, aby błysnąć na egzaminie.

KIEDY BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ TWOJE DYSPOZYCYJNOŚCI?

Najwięcej wydarzeń przypada na weekendy oraz na popołudnia i wieczory. Wówczas zapotrzebowanie na pracę jest przeważnie największe i najłatwiej o otrzymanie zlecenia.

Jeśli masz więcej pytań lub jeśli chcesz jednak spróbować swych sił w starciu ze smokami, sprawdź aktualne rekrutacje.

Comments are Closed

Theme by Anders Norén