Czy marzyło Ci się nie tylko śledzić sportowe wydarzenia, ale stać się częścią tego wspaniałego świata? STATSCORE może zaoferować Ci taką możliwość. Wystarczy, że zaaplikujesz na stanowisko skauta, a być może rozpoczniesz przygodę swojego życia. No tak – jeszcze jedna kwestia: na początku nieźle Cię przeegzaminujemy. Nie ma lekko. A o wszystkim, co musisz wiedzieć, zanim do tego dojdzie, przeczytasz poniżej.

CZYM ZAJMUJĄ SIĘ SKAUCI W STATSCORE?

Głównie siedzeniem na kanapie, popijaniem koli i oglądaniem meczów. To, oczywiście, w czasie wolnym. A kiedy przychodzi do godzin służbowych, zajmują się prowadzeniem na żywo relacji statystycznych z wydarzeń sportowych. Czy to śledząc je na ekranie, czy pracując w halach i na stadionach. Każdy skaut ma dostęp do naszego specjalnego panelu: SportsAdmin, który można obsługiwać online przy użyciu komputera.

Najważniejszym zadaniem skauta jest szybkie rejestrowanie kluczowych wydarzeń zawodów zgodnie z zasadami i definicjami STATSCORE. Pozwala nam to na wygenerowanie statystyk, którymi zasilamy nasze superszybkie SportsAPI, widgety i minisite’y. Wszystkie wydarzenia są reprezentowane w panelu za pomocą czytelnych ikon, co ułatwia ich wybieranie.

Podsumowując – każde Twoje kliknięcie dołączy do milionów kliknięć innych skautów STATSCORE, tworząc największe centrum danych sportowych na świecie (the Biggest Sports Data Center). Grubo!

CO UCZYNI CIĘ IDEALNYM KANDYDATEM/KANDYDATKĄ?

Najlepiej, jeśli jesteś ekspertem od jednej lub kilku dyscyplin i mieszkasz w pobliżu jednej z miejscowości, dla których prowadzimy poszukiwania współpracownika. Musisz też porozumiewać się po angielsku w sposób komunikatywny i wiedzieć, gdzie znaleźć kluczowe informacje o sporcie w Internecie. Może Ci się to przyda, kiedy trzeba będzie szybko odnaleźć informację o składach itd.

JAK WYGLĄDA DZIENNA PRACA?

Najpierw musisz zadeklarować nam, kiedy możesz pracować. Następnie otrzymasz przydział meczów do relacjonowania na żywo.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

Najpierw poprosimy Cię o stoczenie nierównej walki z dwoma smokami, a potem o danie łupnia Czarnemu Rycerzowi, który zadręcza nas, śpiewając kiepskie piosenki o miłości pod oknem naszej twierdzy. Tak – to kolejny czerstwy żart. Potrafimy dostarczać najlepsze statystyki sportowe na świecie, ale za to sypiemy samymi sucharami.

Proces rekrutacyjny odbywa się online i wygląda z grubsza tak:

– wypełniasz formularz na naszej stronie,

– jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą, prosząc o popisanie karty informacyjnej i umowy o zachowaniu poufności,

– następnie wyślemy Ci materiały edukacyjne, z którymi musisz się uważnie zapoznać.

– potem przyjdzie kolej na egzamin,

– jeśli go zaliczysz, przejdziesz test na wydarzeniu na żywo,

– w przypadku powodzenia, zaoferujemy Ci umowę i będziesz o krok od rozpoczęcia pracy na najfajniejszym stanowisku na świecie,

– teraz wystarczy tylko podpisać umowę, zeskanować ją i odesłać do nas

– witaj w klubie [fanfary]

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINU?

Wszystko, czego oczekujemy, jest dokładnie opisane w wysyłanych przez nas materiałach. Musisz się z nimi naprawdę dobrze zapoznać, a następnie poćwiczyć, aby błysnąć na egzaminie.

KIEDY BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ TWOJE DYSPOZYCYJNOŚCI?

Najwięcej wydarzeń przypada na weekendy oraz na popołudnia i wieczory. Wówczas zapotrzebowanie na pracę jest przeważnie największe i najłatwiej o otrzymanie zlecenia.

Jeśli masz więcej pytań lub jeśli chcesz jednak spróbować swych sił w starciu ze smokami, sprawdź aktualne rekrutacje.